KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14556262
nr 1455 6262
Teckningar
8st, 1900-tal, bladets mått: 51x32cm, oramad, oramade lösa blad
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:42:47
100 kr
300 kr